KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067065
nr 1706 7065
Jerzy Potrzebowski
(1921-1974), Polen
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 66x53cm, yttermått inklusive ram: 77x64cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 juni 2025
kl 18:15:30
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Jerzy Potrzebowski
Läs mer om Jerzy Potrzebowski